Üyelik Sözleşmesi

 Aşağıdaki kuralları kabul ediyorsanız 'İptal' düğmesine basmazsanız sayfanın altındaki 'Kabul et' düğmesini tıklayın.

Kayıt olduğunuzda, birçoğu isteğe bağlı olan az miktarda bilgi vermek zorundasınızdır; verdiğiniz herhangi bir şey kamuya açık bilgiler olarak kabul edilmelidir.

Bu forumu, kaba, küçük düşürücü, yanlış, rahatsız edici, nefret dolu, tehdit edici, başkalarının gizliliğini ihlal eden, cinsel yönelimli veya yasaları ihlal eden herhangi bir materyal göndermek için bu forumu kullanmamayı kabul ediyorsunuz. Kendiniz veya bu forumların sahipleri tarafından sahibi olmayan telif hakkına tabi herhangi bir materyali göndermeyeceğinizi de kabul ediyorsunuz.

Mesajlarınızın içeriğinden yalnızca siz sorumlu olursunuz ve bu foruma ve acentelerine, yapabileceğiniz herhangi bir yazıyı temel alan herhangi bir hak talebinde bulunmaktan tazmin etmek ve zararsız kalmayı kabul etmektesiniz. Kendiniz tarafından gönderilen herhangi bir mesajdan kaynaklanan bir şikayet veya yasal işlem durumunda sizin hakkınızdaki her türlü bilgiyi açığa çıkarma hakkı saklıdır.

Yayınlanan mesajlar bu forumun sorumluluğu değildir ve bu mesajların içeriğinden veya doğruluğundan biz sorumlu değiliz, herhangi bir nedenle veya herhangi bir nedenle herhangi bir mesajı silmek hakkımızı saklı tutarız. Herhangi bir mesajın sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen foruma e-posta ile ulaşın.

Bu foruma içerik göndererek, mesaj içeriğinizin forumda yayınlanmasına tam haklar verdiğinizi ve daha sonra yayın haklarını geri çekemeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz; bunlarla sınırlı olmamakla birlikte kaldırma, düzenleme ve / veya Yayınlanan içeriğin değiştirilmesi.

Federal Ticaret Komisyonunun 1998'de Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası (COPPA), Web Sitelerinin 13 yaşından küçük çocuklardan kişisel bilgi toplamasından, kullanmasından veya ifşa etmeden önce ebeveynlerin onayını almasını şart koşmaktadır. Eğer 13 yaşın altında iseniz Bu forumu kullanamazsınız. 13 yaşın altındaysanız kaydolmazsınız.

Bu forumu kullanmaya kayıt yaptırarak, yukarıdaki ölçütleri karşılıyor ve yukarıdaki kuralların ve politikaların tümüne uymayı kabul ediyorsunuz.